FERHATZADE OTOMOTİV İNŞ. VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI 
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İskele Mah. Atatürk Cad. Bolluk İş Hanı No: 5/b  
Altınoluk
Uzun yıllardır inşaat sektöründe olan Ferhatzade İnşaat, özellikle son beş yıldır gerçekleştirdiği projelerle, faaliyetlerine profesyonel anlamda devam etmektedir. Yıllar boyunca kazandığı deneyim ve birikimlerini, yeni inşaat teknolojileri ve gelişen mimari tasarımlarla birleştirerek sürekli kendini yenilemeye önem vermiştir.
 
Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşıyan Ferhatzade İnşaat, Edremit Körfezi’nin turizmde gelişen beldeleri Güre ve Altınoluk’ta konut projelerini hayata geçirmiş, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimsemiştir.
 
Kuzey Ege’nin en temiz sahillerine sahip Güre ve Altınoluk’ta deniz kenarında inşa etmiş olduğu dublex ve triblex villalar,  İsviçre’deki Alpdağları’ndan sonra dünyadaki ikinci oksijen cenneti olan Altınoluk Şahinderesi Kanyonu’nun ağzında inşa etmiş olduğu doğala özdeş konutlar, denizin imbatı ve Kazdağı’nın bol oksijeniyle çevrelenmiş, bu konumuyla da astım ve kalp rahatsızlığı bulunan konut sahipleri için doğal bir tedavi merkezi olmuştur.
 
Körfez bölgesinin doğal güzellikleri için de yaşamak isteyenler, Ferhatzade İnşaat’ındepreme dayanıklı olarak yapılan konutlarında güvenli bir yaşama merhaba diyeceklerdir.
 

 

Ferhatoğlu Group;

1918'de Zeytin ve zeytinyağının temeli Güre'de Ferhat Bey tarafından 5 kuşak önce atıldı.

1968 yılında FERHATOĞLU PETROL hizmete açıldı.

2007 yılında Edremit'te hizmete açtığı NEFİSAR BEBE ile 'Chicco' markasını körfez halkı ile buluşturdu.

2007 yılında SİGORTA acenteliğini alarak, Ferhatoğlu adının güvencesiyle körfez halkına hizmet vermeye devam ediyor.

2008 yazında Kuzey Ege'nin en büyük ilk Aqua parkını Altınoluk beldesinde AQUA OLİVE PARK olarak hizmete açtı.

2009 yılında FERHATZADE İNŞAAT'I kurup modern ve kullanışlı apartmanlar, villalar Ülkemizin nadide köşeleri olan Akçay, Güre ve Altınoluk'ta inşa ediyor.

2014 yılında Akaryakıt İstasyonumuz çağın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yenilendi.

2015 yılında Akaryakıt İstasyonu içerisinde üstün lezzetlerle hizmet veren Olive Cafemiz açıldı.

2016 yılında Fabrika Olive Cafemiz hizmete girdi.

2017 yılında Güre İskele'de FERHATOĞLU PLUS Gurme Market açıldı.

2018 yılında Küçükkuyu'da FERHATOĞLU POİNT Gurme yi açarak halkımızın hizmetine sunuldu.

2119 yılında Altınoluk Olivecafe-Bistro hizmete açıldı

2020 yılında Edremitte Ferhatoğlu Point Market hizmete açıldı

2020 yılında Altınolukta Edremit Köftecisi açıldı

2020 Yılında Altınoluk Balıkçısı hizmete açıldı

Bölgemiz ekonomisine sürekli katkı sağlamak suretiyle, örnek gösterilen ve yeni müteşebbislerce model olarak kabul edilen bir kurum olmak misyonuyla günden güne büyüyen FERHATOĞLU ŞİRKETLER GRUBU, önümüzdeki yıllarda yapacağı yeni yatırımlarıyla körfezin güçlü markası olmaya devam edecektir.

Edremit'te zeytin ve zeytinyağı denildiğinde akla gelen ilk isim FERHATOĞLU'dur.  Bir asırlık geçmişiyle beldenin en köklü ailelerinden olan FERHATOĞLU, zeytinliklerindeki on binlerce ağaçtan toplanıp üretilen zeytinyağlarıyla tercih edilen isimdir. Ferhatoğlu ürünleri üreticiden tüketiciye, toptan ve perakende olarak kendi satış noktalarında ve Türkiye genelindeki seçkin şarküteri ve marketlerde satılmaktadır.

[yt_youtube url="https://www.youtube.com/watch?v=z3iazy2KNTE&feature=emb_logo" width="600" height="400" responsive="yes" autoplay="no" ]

Cookies