FERHATZADE OTOMOTİV İNŞ. VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI 
SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İskele Mah. Atatürk Cad. Bolluk İş Hanı No: 5/b  
Altınoluk
Uzun yıllardır inşaat sektöründe olan Ferhatzade İnşaat, özellikle son beş yıldır gerçekleştirdiği projelerle, faaliyetlerine profesyonel anlamda devam etmektedir. Yıllar boyunca kazandığı deneyim ve birikimlerini, yeni inşaat teknolojileri ve gelişen mimari tasarımlarla birleştirerek sürekli kendini yenilemeye önem vermiştir.
 
Bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşıyan Ferhatzade İnşaat, Edremit Körfezi’nin turizmde gelişen beldeleri Güre ve Altınoluk’ta konut projelerini hayata geçirmiş, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimsemiştir.
 
Kuzey Ege’nin en temiz sahillerine sahip Güre ve Altınoluk’ta deniz kenarında inşa etmiş olduğu dublex ve triblex villalar,  İsviçre’deki Alpdağları’ndan sonra dünyadaki ikinci oksijen cenneti olan Altınoluk Şahinderesi Kanyonu’nun ağzında inşa etmiş olduğu doğala özdeş konutlar, denizin imbatı ve Kazdağı’nın bol oksijeniyle çevrelenmiş, bu konumuyla da astım ve kalp rahatsızlığı bulunan konut sahipleri için doğal bir tedavi merkezi olmuştur.
 
Körfez bölgesinin doğal güzellikleri için de yaşamak isteyenler, Ferhatzade İnşaat’ındepreme dayanıklı olarak yapılan konutlarında güvenli bir yaşama merhaba diyeceklerdir.

Cookies